Mozek ve formě

ProxyQB je neurorehabilitační systém pro vzdálenou terapii skládající se z interaktivních neurorehabilitačních kostek, které spolu s tabletem a webovou aplikací vytvářejí personalizované úkoly kognitivní rehabilitace.

ProxyQB je inteligentní neurorehabilitační systém

Opíráme se o reálné klinické zkušenosti z prostředí zdravotnictví, aktuální poznatky o fungování mozku, IT a biomedicínské technologie.

Špičková technologie

Řešení se skládá ze softwaru a specializovaného hardwaru, díky čemuž je vhodné pro rehabilitaci jemné motoriky a kognitivních funkcí.

Dětská ruka držící naši kostku.

Kompaktnost

Naše zařízení je kompaktní a pacient ho může používat i ze svého domova, takže je schopné pomoci již v raných fázích léčby.

Analýza dat

Díky online připojení je lékař schopen v reálném čase na dálku vyhodnocovat výsledky pacienta a podle potřeby upravovat jeho rehabilitační plán.

Co řešíme

Traumatická poranění mozku (TBI), mrtvice a neurologické poruchy u lidí v aktivním věku jsou celosvětově významnou výzvou v oblasti veřejného zdraví, medicíny a společnosti. Vzhledem k dlouhodobé povaze invalidity, zejména po TBI nebo cévní mozkové příhodě, a jejich nestabilnímu charakteru byli tito pacienti považováni za chronicky postižené s nižší kvalitou života. K prevenci chronických následků poruch je pro pacienty velmi nezbytná časná, dlouhodobá, kontinuální, cílená a komplexní neurorehabilitace. Je třeba zajistit komplexní přístup od raných fází nástupu až po návrat do každodenního života.

Rehabilitační kufřík

Obsahuje sadu rehabilitačních kostek, několik sad vyměnitelných stran pro každou kostku a tablet. Kostky jsou 6 cm velké, lehké a zároveň odolné, vyrobené z moderních a bezpečných materiálů, takže zvládnou jak hrubé zacházení, tak i kousání těch nejmenších pacientů.

Náš kufřík je navržen tak, aby dokázal pracovat se šesti hlavními kognitivními oblastmi (pozornost, exekutivní funkce, učení a paměť, řeč, psychomotorické funkce, sociální kognice) a stejně tak s jejich subdoménami. Neurorehabilitace tak již nevyžaduje velkou krabici nekompatibilních pomůcek, ale stačí jeden malý kufřík.

Partneři

Kontaktujte nás

Uvedení do prodeje plánujeme v létě 2024.
Chcete být první, kdo to zkusí?

PROXYQUBE s.r.o.
info@proxyqb.com
Bohumínská 410/135 712 00 Slezská Ostrava-Muglinov Czech Republic